Bahis10line

29.06.2017 Perşembe İddaa Biten Maç Sonuçları

Saat Ev Sahibi Deplasman İlk Yarı Maç Sonucu
21:00 Almanya Meksika - v
15:00 Shirak ND Gorica - v
17:00 Irtysh Pavlodar Dunav Ruse - v
17:45 Kairat Almaty Atlantas Klaipeda - v
18:00 FK Ventspils Valur - v
18:00 Partizan Tirana Botev Plovdiv - v
18:00 Pyunik Erewan Slovan Bratislava - v
18:20 Trencin FC Torpedo-2008 Kutaisi - v
18:30 Levadia Tallinn Cork City - v
18:30 Dinamo Minsk NSÍ Runavík - v
19:00 Shakhtior Soligorsk Suduva - v
19:00 Vaasa NK Olimpija Ljubljana - v
19:00 FC Dinamo Batumi Jagellonia - v
19:30 Lyngby Bangor City - v
19:30 Nomme Kalju B36 Tórshavn - v
19:45 Beitar Jerusalem Vasas SC - v
19:45 Ferencváros Jelgava - v
20:00 Odds Bk Ballymena United - v
20:00 Chikhura Sachkhere Altach - v
20:00 Ue Santa Coloma Osijek - v
20:00 Haugesund Coleraine - v
20:00 Levski Sofia FK Sutjeska - v
20:30 Fola Esch Milsami-Ursidos - v
21:00 Ordabasy Siroki Brijeg - v
21:00 Kızıl Yıldız Floriana - v
21:00 Bala Town Vaduz - v
21:00 Seinajoen Jk Kr Reykjavik - v
21:00 Vojvodina MFK Ruzomberok - v
21:00 Slovan Bratislava Pyunik Erewan - v
21:00 Skenderbeu Sant Julia - v
21:00 Jagellonia FC Dinamo Batumi - v
21:00 Midtjylland Derry City - v
21:00 Connah's Quay Helsinki - v
21:30 Mladost L. Inter Baku - v
21:30 Domzale Flora Tallinn - v
21:30 Siroki Brijeg Ordabasy - v
21:30 Kızıl Yıldız Floriana - v
21:45 Valletta Folgore/Falciano - v
21:45 St Johnstone Trakai - v
21:45 Lech Poznan Pelister - v
21:45 Videoton FC Balzan Youths - v
21:45 Rangers Progrès Niedercorn - v
21:45 Crusaders FK Liepajas Metalurgs - v
22:15 Stjarnan Shamrock Rovers - v
22:15 Kr Reykjavik Seinajoen Jk - v
00:00 New York City FC Minnesota United - v
01:30 Gremio Atletico Paranaense 3-0 4 - 0
03:45 Flamengo Santos - v
03:45 Palmeiras Cruzeiro - v
18:30 Kemi Kings Rovaniemi - v
03:30 Meksika Gana - v
01:15 Defensa y Justicia Chapecoense - 1 - 0
03:45 Patriotas FC Corinthians - v
Devamını Gör...

28.06.2017 Çarşamba İddaa Biten Maç Sonuçları

Saat Ev Sahibi Deplasman İlk Yarı Maç Sonucu
21:45 Linfield La Fiorita - 1 - 0
00:00 Estudiantes de La Plata Quilmes - 1 - 0
00:00 Newell's Old Boys Godoy Cruz - 0 - 2
02:30 Independiente Lanus - 1 - 1
02:30 Talleres de Córdoba San Lorenzo - 1 - 1
01:00 Atletico Mineiro Botafogo - v
13:00 Sapporo Cerezo Osaka 0-1 0 - 2
13:00 Hiroshima Fc Tokyo 0-1 0 - 1
01:15 Juventude Goias - 3 - 0
03:30 Figueirense Londrina - 3 - 1
17:00 Zlin FC ViOn Zlate Moravce 1-1 1 - 2
18:00 Viktoria Plzen Usti nad Labem 4-1 8 - 1
18:00 Sigma Olomouc Spartak Trnava 0-1 1 - 3
18:00 Teplice Taborsko 1-1 3 - 1
18:00 Karpaty Lviv Puszcza Niepolomice 0-0 1 - 0
18:00 Znojmo Slovacko 0-0 1 - 4
18:30 Næstved Brondby 0-2 1 - 2
19:00 Dynamo Dresden FC Viktoria 1889 Berlin 4-1 5 - 1
19:00 Gornik Zabrze FK Fotbal Trinec 0-2 0 - 2
19:00 Maribor Dinamo Bükreş 0-0 2 - 1
19:30 FC Astoria Walldorf Wehen Wiesbaden 0-0 1 - 0
19:30 Karlsruhe FK Pirmasens 3-1 5 - 2
20:00 SV Oudenaarde Club Brugge 0-3 0 - 6
23:30 Universidad San Martín Sport Rosario - 1 - 1
Devamını Gör...
Rivalo Bonus
Günün Banko Kuponu
Toplam Oran : 0.00
Betboo Bonus
Günün Sürpriz Kuponu
Toplam Oran : 0.00
Günün Maç Yorumları
Tahminlere göre maç Sonucu olarak biter...
Tahminlere göre maç Sonucu olarak biter...
Tahminlere göre maç Sonucu olarak biter...
Tahminlere göre maç Sonucu olarak biter...
1xbet giriş
1xbet giriş